دنی رز هدف جدید نقل و انتقالاتی چلسی

به گزارش اسکای ؛ دنی رز 29 ساله ، مئافع چپ تاتنهام در آستانه جدایی از این باشگاه لندنی قرار دارد و یکی از اهداف اصلی چلسی برای تابستان است.

هازارد از تیم رفته و مائوریتسیو ساری هم در استانه پیوستن به یوونتوس قرار دارد و چلسی از پنجره نقل و انتقالاتی محروم است اما هر روز خبر جدیدی در مورد ترانسفر بازیکنی از چلسی یا ورود بازیکنی به این تیم به گوش میرسد.

چلسی در پست دفاع چپ مارکوس آلونسو و امرسون را در اختیار دارد که هر دو بازیکنان به تیم های دیگر لینک شده اند که احتمال خروج آلونسو بیش از امرسون است با این حال چلسی هنوز امیدوار به بخشیده شدن محرومیتش است و گزینه های پیش رو را رسد میکند.

در میان لیست ورودی مبهم چلسی نام دنی رز هم به چشم میخورد که سال هاست چلسی به دنبال جذب اوست.حالا بعد از اعلام رسمی این بازیکن که ممکن است در تابستان باشگاهش را ترک کند باز هم آبی های لندنی به این انتقال امید وار شده اند.

اخیرا در حصاحبه با اسکای دنی رز عنوان کرد که سال های زیادی در اخبار میبینم که من در آستانه حضور در تیمی دیگر هستم اما امسال با وجود بالا رفتن سنم ممکن است تاتنهام برای فروش من برنامه داشته باشد.اما با من یا بدون من تاتنهام همیشه یکی از بهترین تیم های جهان است.

رز اعلام کرده که اولویتش ماندن در انگلستان و شهر لندن است.

امسال تاتنهام تا آستانه کسب مهم ترین جام تاریخش هم پیش رفت اما در فینال مغلوب یورگن کلوپ و شاگردانش شد و بازی را واگذار کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *