خداحافظی مسئولان باشگاه با ساری!!

به گزارش چلسی نیوز حسن ناگور یکی از مسئولان نقل و انتقالاتی باشگاه چلسی در اینستاگرام خود یک استوری منتشر کرد که نشان از ترک استمفور بریج توسط این سرمربی ایتالیایی خبر می دهد و نشان می دهد این سرمربی به احتمال زیاد با یوونتوس به توافق رسیده و تا ساعات آینده خبر رسمی شدن قرار دادش را با بانوی پیر خواهیم شنید.


حسن نگور در این استوری که در پیج اینستاگرام رسمی خودش منتشر کرده است با یک قلب ابی تصویری از ساری منتشر کرده و در پایین تصویر از این سرمربی ایتالیایی تشکر کرده است.


ماوریتسیو ساری
که توانست با چلسی جام لیگ اروپا را فتح کند و به مقام سومی در لیگ برتر انگلیس دست پیدا کند به دلیل شرایط اقامت خانوادگی و افزایش فشار ها بر روی خودش و خانواده اش و عدم رضایت از زندگی در لندن تصمیم به ترک باشگاه گرفته بود و این دلایلی بود که در جلسه ای که در باشگاه داشت با سران باشگاه در میان گذاشته بود.


و حالا این سرمربی ایتالیایی به یوونتوسی می رود که چند سال است قهرمان سری آ ایتالیاست و مطمئنا کار سختی را در پیش خواهد داشت چون آلگری که قهرمانی های متعددی را در سری آ ایتالیا داشت اخراج شد و این نشان می دهد سران باشگاه یوونتوس فقط به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *