هادسون اودوی؛آرامش قبل از طوفان

به گزارش چلسی نیوز شب دوشنبه در مراسمی که برای نمایش مستند زندگی مارادونا در مرکز شهر لندن برگزار شد کالوم هادسون اودوی ستاره ی مصدوم چلسی هم حضور داشت،بازیکنی که از اواسط فصل خودش را به عنوان یک بازیکن سطح بالا و آینده دار مطرح کرد اما متاسفانه با بد شانسی نتوانست فصل را به خوبی به پایان برساند و از ناحیه ی آشیل دچار مصدومیت شد.


به عقیده ی بسیاری از کارشناسان اگر این بازیکن جوان بتواند به روند رو به رشد خودش در چلسی ادامه دهد می توانیم شاهد یک ستاره جدید در تیم چلسی باشیم، بازیکنی که اینقدر خوب بوده که بتوانیم او را جایگزین هازارد بدانیم،حال این بازیکن که دوران ریکاوری پس از مصدومیت خود را سپری می کند دوشنبه شب بر روی فرش قرمز این مراسم از چشم عکاسان دور نماند و عکس هایی نیز به یادگار گرفت.


می توان بد شانسی را در عملکرد این بازیکن دخیل دانست زیرا در فصلی که بهترین بازیکن جوان چلسی نیز انتخاب شد دچار مصدومیت از ناحیه پاشنه آشیل گردید و حالا تمام نگاه ها به این بازیکن ملی پوش انگلیسی است تا در ماه آگوست یک فصل پر قدرت دیگر را شروع کند.

با توجه به محرومیت چلسی از خرید بازیکن تمام امید ها به این چهره ی جوان و دیگر بازیکنان جوان چلسی است که دیگر قرض دادن شان هیچ توجیحی ندارد و باید تمام توانشان را در لباس تیم اصلی شان یعنی چلسی نشان دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *