کپا اریزابالاگا؛دروازه بان اول اسپانیا

به گزارش چلسی نیوز کپا اریزابالاگا دروازه بان اصلی تیم چلسی که در شروع فصل پیش با عنوان گران قیمت ترین دروازه بان جهان از اتلتیکو بیلبائو اسپانیا راهی لندن و استمفورد بریج شد دیشب با لباس تیم ملی کشورش دومین بازی را در رقابت های انتخابی یورو ۲۰۲۰ انجام داد و عملکرد خوبی را از خود نشان داد.


این دروازه بان خوش فیزیک تیم چلسی توانست از سایت معتبر سوفا اسکور نمره ی ۷.۱ را به خودش اختصاص دهد که نشان از عملکرد خوب خودش در این بازی را می دهد.

کپا چند بازی است که جای دخیا دروازه بان تیم منچستر یونایتد را در تیم ملی کشورش گرفته است،دروازه بانی که عملکرد ضعیفش در فصل پیش در منچستر یونایتد جایگاهش را در دروازه تیم نلی کشورش به خطر انداخت و حالا جای خود را به کپای با انگیزه و جوان تر داده است.


کپا اریزابالاگا در پایان بازی دیشب به خبرنگاران گفت که درک می کند د خیا ناراحت است.
او در ادامه به خبرنگاران گفت:

من درک می کنم که د خیا نگران است،اما این تصمیم سرمربی است و او به من اعتماد کرده ،پس تمام تلاشم را می کنم که جایگاهم را حفظ کنم.


البته من فصل خوبی را با چلسی پشت سر گذاشتم و این عملکرد این نتیجه را در پی داشت که بتوانم نظر سرمربی تیم را جلب کنم.کپا در مقابل جزایر فارو و سوئد سومین و چهارمین بازی خودش را در چهارچوب مسابقات یورو ۲۰۲۰ انجام داد تا با چهار بازی ملی که برای لا روخا انجام داده از امید های اصلی حضور در ترکیب تیم ملی کشورش در بازی های اینده باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *