اودوی در یک قدمی قرارداد جدید

به گزارش چلسی نیوز کالوم هادسون اودوی ستاره ی جوان چلسی که در انتهای فصل پیش به دلیل مصدومیت از ناحیه ی آشیل خود ادامه ی فصل و همچنین بازی حساس برابر آرسنال را از دست داد مشتاق است تا قرارداد جدیدی را با باشگاه چلسی به امضا برساند و باز هم در استمفورد بریج بماند.


هادسون اودوی فصل پیش با اندک زمانی که ساری سرمربی ایتالیایی چلسی در اختیارش قرار داد توانست خودش را ثابت کند،حتی مورد توجه تیم های بزرگ اروپا هم قرار گرفت تا جایی که سران باشگاه بایرن مونیخ تا یک قدمی جذب این بازیکن رفتند اما مسئولان باشگاه چلسی به هیچ وجه قصد از دست دادن بازیکن جوان و آینده دار خود را نداشتند.

حال به نظر می رسد این بازیکن انگلیسی در آستانه ی امضا قرار داد جدیدی با چلسی است اما یک شرطی که او را مشتاق به ادامه همکاری با چلسی می کند تضمین بازی کردن او به عنوان بازیکن فیکس است که چندان هم دور از ذهن نخواهد بود.


او پنج گل را در فصل پیش به ثمر رساند و سرانجام در بازی با برنلی از ناحیه ی پاشنه ی آشیل دچار مصدومیت شد و اکنون دوران ریکاوری خود را برای امادگی در فصل بعد پشت سر می گذارد.


هادسون اودوی همچنان یک فصل دیگر با چلسی قرارداد دارد اما باشگاه چلسی اصلا علاقه ای ندارد که همچین بازیکن جوان و با استعدادی را در فصل بعد به صورت رایگان از دست بدهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *