ساری در انتظار تایید خروجش

به گزارش چلسی نیوز ساری سرمربی ایتالیایی چلسی اکنون در ایتالیا حضور دارد و منتظر است تا مسئولان باشگاه چلسی خروج او را تایید کنند تا بتواند قرارداد سه ساله ی خود را با باشگاه یوونتوس به امضا برساند.


ماوریتسیو ساری سرمربی ایتالیایی تیم چلسی که در اولین فصل حضورش توانست لیگ را با جایگاه نسبتا خوب سوم به پایان برساند در فصلی که منچستر سیتی و لیورپول خود را از چهارتیم برتر دیگر لیگ انگلیس جدا کردند چندان نتیجه ی بدی نبود و مهم تر از آن توانست اولین جام دوران مربیگری حرفه ای خودش را ببرد و چلسی را قهرمان لیگ اروپا کند،با توجه به این عملکرد بسیاری از کارشناسان معتقدند او نتیجه ی ضعیفی نگرفته و می تواند در لندن موفق باشد اما ساری دلایل مختلفی را از جمله سکونت،خانواده و فشار های بی مورد درنظر گرفته و تمایل به خروج خود را دو هفته ی پیش به باشگاه اعلام کرده بود.


و اکنون این سرمربی در ایتالیاست و منتظر برای ملاقات با مدیران باشگاه یوونتوس.
او از لندن مستقیم به توسکانی شهری که خودش متعلق به آنجاست رفت و بعد از یک کنفرانس مطبوعاتی با روزنامه های کشور ایتالیا توضیحاتی در خصوص سخت بودن دوری از کشورش داد و اکنون منتظر ملاقات با مدیران بانوی پیر ایتالیا در تورین حضور دارد.


ساری در انتظار برای چراغ سبز خروج از مارینا گرانوفسکی است اما مدیران چلسی سخت به دنبال جایگزین منطقی برای این سرمربی هستند تا بتوانند فشار را به حداقل رسانده و سپس اجازه خروج ساری را صادر کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *