فردیناند:لمپارد بهترین گزینه برای چلسی است

به گزارش چلسی نیوز ریو فردیناند اسطوره ی باشگاه منچستر یونایتد و بازیکن سال های دور تیم ملی انگلیس اعتقاد دارد فرانک لمپارد تنها گزینه ی معقول برای سرمربی گری در استمفورد بریج خواهد بود و باشگاه چلسی باید برای بستن قرارداد با این سرمربی جوان و تازه کار هرچه زودتر اقدام کند.


ماوریتسیو ساری سرمربی ایتالیایی چلسی در آستانه ی پیوستن به یوونتوس قرار دارد و احتمالا تا انتهای همین هفته خبر رسمی پیوستنش به تیم شهر اول تورین را خواهیم شنید و مسئولان باشگاه چلسی در تلاش هستند تا از بین گزینه های موجود گزینه ی سرمربی گری فصل بعد خود را انتخاب کنند.

یکی از این گزینه ها اسطوره ی خود باشگاه فرانک لمپارد است،لمپاردی که در فصل پیش با تیم رده متوسطی دربی کانتی توانست نتایج خوبی را کسب کند و حتی تا فینال پلی آف لیگ برتر هم بالا آمد اما در نهایت در فینال بازی را به تیم اماده ی استون ویلا وا گذار کرد و نتوانست جواز حضور در لیگ برتر را برای تیمش کسب کند.


لمپارد دوازده ماه سرمربی گری دربی کانتی را برعهده داشته است اما ریو فردیناند بازیکنی که هم در وست هام و هم در تیم ملی انگلیس با لمپارد هم بازی بوده است اطمینان دارد بهترین گزینه برای جانشینی ساری در چلسی فرانک لمپارد است.


ریو فردیناند در این خصوص گفت:

لمپارد بهترین گزینه است،مردم در خصوص تجربه ی پایین او ایراد می گیرند اما باید بگویم گواردیولا چه تجربه ای داشت وقتی فصل اول هدایت بارسلونا را بر عهده گرفت؟؟!


همه ی ما او را در دربی کانتی دیدیم،شاید بگویید که باشگاه کوچکی است دربی کانتی،اما من مطمعن او در چلسی هم می تواند انجامش دهد.
من متعجب خواهم شد اگر لمپارد را در چلسی قبول نکنند!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *