نگاهی دقیق به فصلی که گذشت.

اگر بخواهیم در فصلی که گذشت نگاهی دقیق به آمار تیم چلسی داشته باشیم به حقایق جالبی خواهیم رسید،تیم فوتبال چلسی در تمامی رقابت ها در فصل گذشته ۶۳ مسابقه انجام داد که از این شصت و سه بازی آبی ها موفق شدند سی و نه مسابقه را پیروز از میدان خارج شوند،سیزده مسابقه با نتیجه مساوی به پایان رسید و آبی های لندنی یازده مسابقه را مغلوب رقبای خود شدند.

آماری که در ابتدای فصل به مراتب قوی تر بود و ساری فصل را بسیار خوب شروع کرد و هفته های اول لیگ برتر با برد هایی که چلسی به دست اورده بود صدر لیگ برتر را به تنهایی تصاحب کرده بود.

بیشترین بازی انجام شده؟!
از شصت و سه بازی انجام شده برای چلسی بازیکنی که توانست بیشترین بازی را برای تیمش انجام دهد(چه از ابتدای بازی و چه به عنوان بازیکن تعویضی) کاپیتان آبی های لندنی یعنی سزار ازپیلیکوئتا بود که موفق شد امار پنجاه و هفت بازی از این شصت و سه مسابقه را برای چلسی به میدان برود.
ویلیان بازیکن بعدی چلسی در امار تعداد بازی هاست که توانست پنجاه و شش مسابقه را برای چلسی اینجام دهد،جورجینیو و انگولو کانته با پنجاه و چهار مسابقه نفرات بعدی برای آبی ها هستند.


بیشترین دقایق بازی:
اگر از حیث مجموع دقایق بازی نگاه کنیم، کپا اریزابالاگا با ۵,۲۲۸ دقیقه از مجموع دقایق ممکن که ۶۰۸۰ دقیقه است رکورد دار چلسی در فصل ۲۰۱۸/۱۹ بوده،که در رده های بعدی سزار ازپیلیکوئتا و جورجینیو به ترتیب با ۵,۱۸۳ و ۴,۶۳۹ دقیقه به ترتیب در رده های دوم و سوم هستند.


و در آخر،بیشترین تعویضی به میدان آمده و بیشترین تعویضی از زمین خارج شده؟؟؟
اولیویر ژیرود ۲۴ بازی از ۴۵ بار حضورش در میدان را برای آبی ها به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و در سمت مخالف ویلیان ۲۹ بازی از ۴۳ بار حضورش را جای خود را به بازیکن دیگری در زمین داده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *