بالاک به چلسی برمیگردد

به گزارش اسکای آلمان ، هافبک سابق چلسی میشائیل بالاک میتواند به عنوان کمک مربی به چلسی برگردد. او اخیرا اعلام کرده که دوست دارد به عنوان کمک مربی کنار لمپارد حضور داشته باشد. هافبک سابق مانشافت شروع به اخذ مدارک مربیگری کرده و مدرک B را هم کسب کرده که به این ترتیب میتواند به عنوان کمک مربی کار خودش را به عنوان کمک مربی شروع کند.

دربی کانتی اخیرا به چلسی اجازه مذاکره با لمپارد را داده است و دو طرف هم به توافق رسیده اند. لندنی ها 2 هفته است که پس از قطع همکاری با مائوریسیو ساری بدون مربی هستند و به همین دلیل در نقل و انتقالات سرنوشت بسیاری از بازیکنان مبهم است و مالک چلسی میخواهد بازیکنان مورد نظر مربی چلسی در تیم باقی بمانند.

فرانک لمپارد اسطوره چلسی از سال 2001 تا 2015 در این تیم حضور داشت و با به ثمر رساندن 211 گل ، بهترین گلزن تاریخ این باشگاه و گلزن ترین هافبک جهان لقب گرفت.

او تابستان گذشته به باشگاه دربی کانتی در چمپیونشیپ انگلستان رفت تا اولین تجربه مربی گری را داشته باشد و تا فینال پلی اف سعود به لیگ برتر هم پیش رفت اما در پایان 2 بر 1 مغلوب استون ویلایی شد که جان تری را به عنوان کمک مربی روی نیمکت خودش داشت.

هافب پیشین تیم ملی انگلستان عملکرد بسیار خوبی در کار با جوانان دارد و توانسته استعداد بازیکنان خوبی نظیر هری ویلیسون ، میسون مانت و فیکایو توموری را پرورش دهد و انتظار میرود با وجود محرومیت نقل و انتقالاتی چلسی و همچنین حضور بازیکنان جوان با کیفیت در آکادمی این تیم و همچنین بازیکنان قرضی نظیر زوما ، آبراهام ، ریس جیمز ، هوادارن چلسی بتوانند به آینده با این مربی جوان و بازیکنانش امیدوار باشند هرچند که استفاده از این سیستم نیازمند زمان است و مالک باشگاه و بازیکنان باید کمی صبور باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *